Є питання ?

Ми допоможемо

Питання/відповіді

На цій сторінці зібрані питання і відповіді які найчастіші турбують людей. Якщо ви не знайшли відповідь на ваше питання скористайтесь формою зворотнього звязку внизу сторінки.
Поставили діагноз – дисплазія шийки матки. Назначили лікування. Чи є ризик появи дипслазії знову?

Така вірогідність дійсно існує. Це пов’язано насамперед з тим методом лікування, який вам призначено. Якщо Ви не приймаєте прямі противірусні засоби, що впливають безпосередньо на вірус папіломи людини, то будьте готові до того, що згодом знову стикнетесь з таким діагнозом. Хірургічні методи лікування дисплазії шийки матки спрямовані безпосередньо на «наслідки» перебування вірусу в організмі, однак жодним чином не впливають на нього. Тому навіть після того, як змінену під впливом ділянку шийки матки буде видалено, вірус спокійно продовжить свою хвороботворну справу. Порадьтесь зі своїм лікарем щодо призначеного лікування для того, щоб дієвіше впливати на вірус папіломи людини.

Чи є ризик зараження дитини,якщо у мене виявили ВПЛ?

Така вірогідність існує, тому краще не ризикувати, а пройти лікування прямими противірусними засобами, які видаляють вірус з організму. Таке лікування буде корисним і для Вас, адже дасть змогу уникнути численних проблем зі здоров’ям у майбутньому. Отже не гайте часу і лікуйтеся.

Виявили папілому,навіть не один тип, які з типів ВПЛ дійсно небезпечні ?

Типами ВПЛ, що найчастіше викликають злоякісний процес шийки матки, а отже є найнебезпечнішими, є 16 і 18. Сьогодні вважають, що понад 70 % випадків раку шийки матки зумовлені саме цими двома типами ВПЛ. З високим ризиком розвитку раку також пов’язані 31, 33,39,50,59,64,68,70 типи ВПЛ.

Аналіз показав наявність ВПЛ,але немає жодних симптомів,чи може це бути помилкою?

Те, що у Вас немає жодних скарг не означає, що вірусу папіломи у Вас немає, оскільки папіломавірусна інфекція може тривалий час приховано перебувати в людському організмі, і нічим себе не проявляти. Однак це не означає, що вірус не робить свою чорну справу, яка рано чи пізно себе проявить. Тому вкрай важливо саме зараз пройти обстеження та пролікуватися прямими противірусними засобами, які впливають безпосередньо на вірус. Пам’ятайте і про те, що не знаючи про вірус, Ви становите небезпеку для найближчих людей, оскільки вірус може передаватися їм від Вас. Тому не зволікайте і лікуйтесь.

З'явились неприємні відчуття в паховій області,чи може їх спричиняти папілома?

Так, цілком можливо, що дискомфорт, який Ви відчуваєте, пов’язаний з вірусом папіломи людини. Він може викликати появу бородавок – утворень, які можуть тривалий час не турбувати людину, тому на них найчастіше не звертають уваги. Вам необхідно пройти обстеження, якщо буде підтверджено папіломавірусну інфекцію – пройти лікування прямими проттвірусними засобами.

У мого чоловіка виявили ВПЛ,чи потрібно мені робити вакцинацію?

Вакцинація не є лікувальною процедурою при наявній ВПЛ-інфекції, вона має лише профілактичну спрямованість з максимальною ефективністю до початку статевого життя. У Вашому випадку Вам і Вашому чоловіку необхідно разом пройти лікування прямими противірусними засобами, інакше ви будете один для одного джерелом постійного повторного інфікування ВПЛ.

Підкажіть, чи передається папілома від матері до дитини при народженні?

Так, інфікування дитини в пологах є найпоширенішим шляхом передачі вірусу новонародженій дитині з формуванням у подальшому численних проблем зі здоров’ям. Тому важливо обстежуватися до вагітності і пролікуватися противірусними засобами, а під час вагітності уникати будь-яких статевих контактів, якщо Ви не впевнені у вашому партнері.

Задайте питання

Напишіть нам своє запитання. Наші спеціалісти допоможуть вам.